Kwietniowe wydarzenia

 

 

Dnia 18 kwietnia udaliśmy się na teatrzyk "Rubinowy książę" w wykonaniu aktorów lubelskich Teatr ART Re do Przedszkola nr 25. Spektakl przeplatany był piękną, orientalną muzyką przybliżającą egzotykę wschodu. Barwne i piękne kostiumy oraz scenografia w pełni oddawały baśniową atmosferę. Wesoło przedstawiony spektakl zapewniał dzieciom dobrą zabawę.


21 kwietnia dostaliśmy zaproszenie do filii bibliotecznej nr 2 w Siedlcach przy ulicy Kaszubskiej. Pani bibliotekarka zapoznała nas z księgozbiorem dla dzieci. Wyszukiwała ciekawe i mało znane książki, które czytała dzieciom. Głęboko wierzymy, że spełni się powiedzenie: "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci."


26 kwietnia obejrzeliśmy spektakl pt.: "Pchła szachrajka". Jest to mała elegantka niesamowicie inteligenta, bystra i błyskotliwa. Nikt bowiem tak dobrze nie karykaturuje ludzkich wad jak Jan Brzechwa, który oprócz doskonałej zabawy dostarcza widzowi wielu mądrych rad. Było to barwne widowisko, które nam się bardzo podobało.