kv rolex datejust 41mm 116300bkro mens stainless steel for men.all the resourceful comprehensive forensics education great needlework and exquisite art certainly is the manifestation of swatch moonswatch clone watches for sale in usa. Stowarzyszenie Domu Dziecka - Pomnika im. Dzieci Zamojszczyzny w Siedlcach
Uroczystości w Lublinie

 

 

30 Listopada 2013r. uczestniczyliśmy w uroczystościach patriotyczno-religijnych związanych z 71. rocznicą rozpoczęcia pacyfikacji i wysiedleń Zamojszczyzny, które odbyły się w Lublinie.

 

Początek uroczystości miał miejsce na Dworcu Kolejowym w Lublinie, gdzie odbylo się spotkanie Dzieci Zamojszczyzny, zaproszonych gości z kolejarzami oraz składanie kwiatów pod tablicą upamiętniającą ratowanie Dzieci Zamojszczyzny przez polskich kolejarzy.

 

Następnie w kaplicy cmentarnej przy ul. Lipowej uczestniczyliśmy w Mszy Świętej koncelebrowanej pod przewodnictwem księdza biskupa z Diecezji Lubelskiej za dusze zmarłych i pomordowanych Dzieci Zamojszczyzny w II wojnie światowej. Po Mszy Świętej procesja pocztów sztandarowych przeszła z kwiatami i zniczami  pod pomnik Dzieci Zamojszczyzny na cmentarzu.

 

Sedecznie dziękujemy Panu Bolesławowi Szymanikowi Prezesowi Stowarzyszenia Dzieci Zamojszczyzny w Biłgoraju za zaproszenie i umożliwienie udziału w tych podniosłych uroczystościach.